Sportovní činnost

Cvičení rodičů s dětmi

Při hodinách dbáme na podporu pohybového vývoje (vybrané cviky), podporujeme i spontánní pohyb (pestré překážkové dráhy), rozvoj řeči a vnímání rytmu. Používáme velké množství vhodných drobných i velkých pomůcek, jsou barevné i zábavné a motivují děti k pohybu, rozvíjí jejich motoriku, vnímání barev i tvarů. U každého cvičení je rodič nejen přítomen, ale i zapojen.

Cvičíme každé pondělí od 16.45 hod. v budově sokolovny, v případě hezkého počasí venku

Jana Jančurová 604 136 018

Martina Pleslová 604 445 177

Oddíl všestrannosti

Oddíl pohybové všestrannosti nabízí dětem pestré sportovní vyžití, skupinová cvičení, cvičení na nářadí, základy míčových her, pobyt v přírodě a účast na župních závodech. Zaměřujeme se výrazněji na sportovní gymnastiku, protože je o ni mezi dětmi velký zájem. Věnujeme se dětem s přesvědčením, že všestranné sportovní aktivity přispívají ke zdravému životnímu stylu, ke zlepšení tělesné a duševní kondice, správnému držení těla, získání sebedůvěry a samostatnosti. Svoji sportovní dovednost mohou děti uplatnit v závodech a soutěžích všestrannosti.

Jana Piskáčková 728 084 578

Tenis

Na kurtech se hrají soutěže v rámci Rychnovského okresu. České Meziříčí má zastoupení ve 2. RTL OPEN (České Meziříčí "A") a ve 4. RTL OPEN (České Meziříčí "B",České Meziříčí "C")

Pronájem tenisových kurtů

200,-Kč /1,5h

nebo 1 roční pernamentka 1500,-Kč

Kontakt: Jan Hlávko 605 268 509

Cvičení žen

Probíhá každé úterý a čtvrtek od 19h.Přidejte se....

Volejbal,nohejbal,florbal

Volejbal-každé pondělí na venkovním kurtu od 17.30h

Přidejte se-p.Štěpán - 739 055 137

Nohejbal-každou středu a pátek na venkovním kurtu od 18h

Přidejte se-p.Ducháč - 604 565 031

Florbal-každý pátek v sokolovně od 18h

Přidejte se-p.Hubáček - 606 630 149

PRONÁJEM 1 ANTUKOVÉHO KURTU 200,-Kč/1,5h

© 2019 Sokol České Meziříčí Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode